Различният дизайн на Кузмов
#6
(05-12-2015, 01:30 AM)mzk написа: Здравей, може ли да пуснеш все пак една пълна схема под формата на картинка? Видях тези от патента на Бедини, но все пак...
Ако диска се е въртял 2 дни, тогава друго освен да смениш батерията с кондензатори не се сещам. Там по-бързо ще си проличат разни изменения... Освен ако енергията не се добива в електролита на акумулатора, т.е. цялата схема действа като модулатор на средата, която зарежда товара (в случая акумулатор)... Това обяснение е доста шашкащо, но не трябва да бъде изключвано.

До края на тази седмица съм извън Пловдив. Ще имам в предвид да нарисувам, за да внеса яснота. Важно е да направя грец с шотки за да кача горе отрицателната полувълна.  Идеята на Бедини, да зарежда кондензатор, след което да го разрежда в батерия не ми се нрави. Има очевидни загуби. За сега нямам идея как да стане по ефективно. Ленц ефекта е доказан, макар и с късо. Може би ще е по благосклонен в друго изпълнение, но какво ? Ще му мислим като стигнем до някъде ! Е, ако има енергия от някъде ще е мн. приятно ! Дали ?
Отговори


Съобщения в темата

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)