Евгеника/Ваксини
#4
Видеопослание на dr. Robert Malone, създал mRNK технологията, за рисковете и вредите при децата.
Before You Inject Your Child

Приблизителен превод на теста под видеото:

Името ми е Робърт Малоун. Аз съм лекар и учен. Но по-важното, аз съм баща и дядо. Обикновено не чета от подготвена реч, но това е толкова важно, че исках да се уверя, че всяка дума и научен факт са коректни.
Стоя на това твърдение с кариера, посветена на научните изследвания и развитието на ваксините. Аз съм ваксиниран за Covid и като цяло съм про-ваксиниран(?). Предоставих цялата си кариера за разработване на безопасни и ефективни начини за предотвратяване и лечение на инфекциозни болести.
Преди да инжектирате детето си - решение, което е необратимо - исках да ви уведомя относно научните факти за тази генетична ваксина, основана на mRNK технологията, която създадох.
Има три основни неща, които родителите трябва да разберат, преди да вземат това неотменимо решение:

  Първото е, че вирусен ген ще бъде инжектиран в детските клетки. Този ген принуждава тялото на детето ви да произвежда токсични протеини. Тези протеини често причиняват трайни увреждания на критичните органи на децата. Тези органи включват:
    Техните мозък и нервна система.
    Сърцето им и кръвоносните съдове, включително кръвни съсиреци.
    Тяхната репродуктивна система.
    И най-важното е, че тази ваксина може да предизвика фундаментални промени в имунната им система.

 Най-тревожното и алармиращо е, че след като тези щети са настъпили, те са непоправими, те не могат да бъдат обърнати.
    Не можете да поправите лезиите в техните мозъци.
    Не можете да поправите белезите на сърдечната тъкан.
    Не можете да поправите генетично нулираната имунна система.
    И тази ваксина може да предизвика репродуктивни щети, които биха могли да повлияят на бъдещите поколения на вашето семейство.

  Второто нещо, за което трябва да знаете, е фактът, че тази нова технология не е адекватно тествана.
    Нуждаем се от най-малко 5 години тест и изследвания, преди да можем наистина да разберем рисковете, свързани с тази нова технология.
    Вредите и рисковете от нови лекарства често се разкриват много години по-късно.
    Моля ви да се запитате като съответен родител, ако искате вашето дете да бъде част от най-радикалния експеримент в човешката история.

  Последно - причината, която ви сочат за ваксиниране на детето ви е лъжа.
    Вашите деца не представляват опасност за техните родители или баби и дядовци.
    Всъщност това е обратното. Техният имунитет, след COVID, е от решаващо значение за спасяване на вашето семейство, ако не и света от това заболяване.


И накрая, в обобщение: няма полза за вашите деца или семейството ви от ваксинирането им срещу малките рискове от вируса, като се имат предвид известните рискове за здравето от ваксината, с които вие като родител и вашите деца може да се наложи да живеете до края на живота си.
Анализът на риска/ползите не е дори близо до тази ваксина за деца. Като родител и дядо, моята силна препоръка към вас е да се противопоставяте и да се борите за защита на децата си.


[Изображение: https%3A%2F%2Fbucketeer-e05bbc84-baa3-43...x1280.jpeg]
Стресни се племе закъсняло,
живейш ли, мреш ли, ти не знайш!
След теб потомство иде цяло -
какво ще да му завещайш?
Иван Вазов
Отговори


Съобщения в темата
Евгеника/Ваксини - от getca - 06-01-2021, 05:05 PM
RE: Евгеника/Ваксини - от getca - 18-01-2021, 02:08 PM
RE: Евгеника/Ваксини - от getca - 15-11-2021, 11:17 AM
RE: Евгеника/Ваксини - от getca - 16-12-2021, 03:21 PM
RE: Евгеника/Ваксини - от mzk - 09-02-2022, 12:21 PM

Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)